ניקיון

 

חברת אחזקה R&M

 

מה הציפיות שלכם מחברת אחזקה? שתשמור על הניקיון? שתפטור כל תקלה? שתדאג לאווירה טובה יותר בבניין בו היא מטפלת? חברת אחזקה R&M עומדת בכל הציפיות הללו, ואף עולה עליהם.

אם אתה לא מוכן להתפשר על שירותי אחזקה איכותיים, חייג למספר 2044616– 054

חברת אחזקה אחראית על משימות רבות:

  • ניקיון
  • אספקת ציוד היגיינה 
  • תיקוני תקלות
  • ועוד

חשיבותה של חברת אחזקה טובה

 

חברת אחזקה R&M מתמחה במתן שירותי אחזקה מקיפים למשרדים, למפעלים ולמוסדות. אנחנו נדאג שהמשרד שלכם יהפוך למקום שבו יהיה נעים לשהות במשך שעות ארוכות. צוות העובדים שלנו מסור ומקצועי, ותמיד שמח למלא כל בקשה לשביעות רצונכם המלאה.

חברת אחזקה טובה אינה רק חברת ניקיון. אצלנו תמצאו אוזן קשבת לכל הצרכים שלכם. כל בקשה מתמלאת במקצועיות ובזריזות על מנת שהעובדים שלכם יוכלו לבצע את עבודתם בצורה הטובה ביותר וללא הפרעות. 

 

אם גם אתם לא מוכנים להתפשר על שירותי אחזקה בבניין שלכם -

 

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר (לחצו כאן ) או בטלפון 0542044616


דואגים לעובדים שלכם מכל הלב

 

כולנו מכירים את התחושה כאשר נכנסים למטבחון להפסקת קפה ומגלים שאין כוסות במטבח, שהקפה שוב נגמר, או שהסוכר מלא גושים. אין לתאר את האכזבה ואת ההזנחה שאנו חשים באותם רגעים. עובדים שמקומות העבודה שלהם משתמשים בשירותי האחזקה שלנו לא מכירים את התחושות הללו כי אנו דואגים לאספקת הציוד בזמן ולניקיון מקסימלי של כל שטחי המשרד. אין זה סוד שככל שמקום העבודה נקי יותר, כן תורם לתחושה הטובה של העובדים ולרצון שלהם להגיע לעבודה בבוקר. אנו כאן כדי לעזור לכם, המעסיקים, להפוך למקום עבודה נעים יותר.                                                                                   

חברת R&M מתמחה בשירותי אחזקה לחברות, למשרדים ולמפעלים, ומעניקה שירות ברמה גבוהה. אנו יודעים להתאים את השירות הנכון ביותר ללקוח, וכך מצליחים להוריד עלויות מיותרות.